Právě si prohlížíte AUKCE VÝTVARNÝCH DĚL

AUKCE VÝTVARNÝCH DĚL

Rádi bychom vás srdečně pozvali na nezapomenutelnou událost, která rozhodně nesmí chybět v kalendáři milovníků umění a sběratelů – naši prestižní Aukci výtvarných děl.

Datum: 13. října

Čas: od 17:00 hodin

Místo: Rytířský sál Frýdeckého zámku

Adresa: Zámecké náměstí 1264, Frýdek-Místek

Tato aukce je jedinečnou příležitostí pro vás, abyste si pořídili originální a kvalitní umělecká díla od talentovaných umělců z naší regionální umělecké komunity. V našem katalogu „Aukce děl 2023“ (který si můžete prohlédnout ZDE, najdete kompletní přehled výtvarných děl, která budou na aukci nabízena. Katalog obsahuje podrobné informace o každém díle, včetně jména umělce, techniky, rozměrů a dalších relevantních informací.

Těšíme se na to, že vás přivítáme v prostředí Rytířského sálu Frýdeckého zámku, kde budete mít možnost prohlédnout si díla před aukcí a poté si vybrat to, které vás nejvíce osloví.

Naše aukce je skvělou příležitostí pro získání unikátních uměleckých děl od renomovaných umělců. Budete mít také možnost setkat se s dalšími nadšenci do umění, sdílet své dojmy a objevovat nové inspirace.

Rádi bychom také upozornili, že veškerý výdělek z této aukce bude věnován naši neziskové organizaci Mens Sana, z.ú. Vaše podpora umění tedy přímo přispěje k dobré věci.

Pokud máte zájem o účast na aukci a máte jakékoliv dotazy ohledně nabízených děl, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s vaším zájmem o umění.

Přijměte naše srdečné pozvání a těšíme se na vaši účast na naší Aukci výtvarných děl. Bude to událost plná krásného umění, inspirace a příležitosti podpořit dobrou věc!

Připojte se také k akci na Facebooku (ZDE) , ať se dostane do povědomí dalším lidem. Děkujeme.