Právě si prohlížíte HLEDÁME KOLEGU

HLEDÁME KOLEGU

Předpokládaný nástup: 10. 7. 2023 nebo dle dohody

Pracovník bude poskytovat lidem s chronickým duševním onemocněním pomoc a podporu v průběhu bydlení tak, aby po ukončení pobytu mohli bydlet samostatně, s co nejnižší mírou podpory. Místem výkonu práce je Ostrava a blízké okolí.

Nabízíme:

– plný pracovní úvazek (možnost zkráceného úvazku, dle domluvy) – zázemí zavedené neziskové organizace – přátelský kolektiv – odpovídající finanční ohodnocení – 25 dní dovolené – pravidelné supervize (týmové i individuální) – příležitost pro další profesní rozvoj

– zajímavou a smysluplnou práci

Požadujeme:

– kurz pracovníka v sociálních službách, případně vzdělání sociálního pracovníka – čistý trestní rejstřík – základní znalost práce na PC – psychickou a fyzickou odolnost – komunikační dovednosti – motivaci a ochotu pracovat s cílovou skupinou osob s duševním onemocněním – předpoklady pro schopnost práce v týmu – ochotu dále se vzdělávat – ŘP sk. B výhodou V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na l.volny@menssana.cz.

Bližší informace k vyhlašovanému výběrovému řízení podá Mgr. Bc. Lukáš Volný, vedoucí Chráněného bydlení Mens Sana, z.ú., tel.: 778 881 584.